• Cílem firmy je uspokojit požadavky všech zákazníků.
  • Snažíme se o co nejkvalitnější a nejrychlejší dodání.
  • Provádíme sklenářské práce jak na místě tak na naší plně vybavené provozovně.
111

PŘES 20 LET HISTORIE

Naše firma byla založena v roce 1995 původně jako velkoobchod s plochým sklem. Sídlíme Na Roudné 1134/68, Plzeň nedaleko centra města. Postupem času jsme se přeorientovali na sklenářství všeho druhu. Prodáváme jak velkoobchodně tak maloobchodně. Cílem firmy je uspokojit požadavky všech zákazníků. Snažíme se o co nejkvalitnější a nejrychlejší dodání.

EXPERTI NA SKLO

Provádíme sklenářské práce jak na místě tak na naší plně vybavené provozovně. Zasklíváme okna a devře, lepíme skleněné obklady kuchyní, dodáváme skleněné (bezpečnostní) dveře vč. kování, sprchové kouty, vyrábíme akvaria, terária, skleněné vitriny, zrcadla, izolační skla. Opracováváme sklo formou vrtání, broušení,leštění, hloubení a veškeré výřezy do skla, UV lepení Fazetujeme, pískujeme a rámujeme .

CO NABÍZÍME

Skleněné obklady


Moderní desing a luxusní vzhled.

Volba řady způsobů provedení a obklady všech barev.
Přemýšlíte proč si vybrat skleněný obklad ke kuchyňské lince ? Skleněný obklad dodá Vaší kuchyni luxusní vzhled. A pro snadnou a nenáročnou údržbu si ho oblíbíte. Rozhodujete se? Rádi Vám poradíme


Více informací
 

Sprchvé kouty


Sprchové kouty ve skle se liší především kvalitou a estetikou.

Všechnny sprchové kouty vyrábíme a montujeme z kalených, bezpečnostních skel. Oceníte především jejich snadnou údržbu oproti plastovým materiálům.


Více informací

Skleněné vitríny


vyrábíme vitriny všech velikostí, od drobných až po obří, sloužící k uschovávání a vystavování věcí.


Více informací
 

Zasklívání pergol


Nyní již pod pergolou po celý rok.

zasklení skleněnou výplní - používáme bezpečnostní sklo tvrzené nebo vrstvené. Díky zasklení můžete pořádát akce s přáteli i za nepříznivého počasí.


Více informací