Jsme rodinná firma s 30-ti letou tradicí. Náš příběh začíná v roce 1995, kdy jsme otevřeli dveře provozovny jako velkoobchod s plochým sklem. Naše první kroky byly pokorné, ale s velkými ambicemi. Postupem let jsme se vypracovali na uznávané sklenářství, které dokáže uspokojit široké spektrum požadavků našich zákazníků, ať už jde o velkoobchodní partnery, nebo o maloobchodní klientelu.

Naše zákaznická podpora je vždy připravena zajistit, aby každý projekt byl dokončen včas a s očekávanou úrovní kvality. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli přeměnit vaše vize na skutečnost s pomocí jednoho z nejzásadnějších prvků moderní architektury – skla.

Vyberete-li si naši společnost pro svoji zakázku, najdete nejen sklo v nejlepší kvalitě, ale také partnera, který stojí při vás od prvního návrhu až po finální realizaci vašich představ. Realizaci provádíme v naší vybavené dílně nebo na Vámi určeném místě. Děkujeme, že dáváte přednost řemeslné kvalitě a tradici, kterou nepřetržitě rozvíjíme s vámi a pro vás.